Sagopa Kajmer Fun Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer Fun Club

Sagopa Kajmer Severler ve Dinleyicileri için..

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü

YazarMesaj
€roy..
Webmaster
Webmaster
€roy..

Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü   Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 4:05 am

Laik sadika ken veren Allah isini bilirdi ki aza ittifade Adem fantazmini bulur ki solur kiçindan tek tüfek saçmaz sikinca boklu kiçina açilasi delikten dökülecek lokmayi ... salla kafayi be mürsid kara ainde salla kafayi deli gibi salla sözüm ona hak yolu can eyledi sikti palavrayi intikad. Bana zulm eyledi rap yetisti imdadima dur dedi sana ve sen gibilere has eyledi. Hududunu ahududu bahçesi yaptim geçiste tatli yedim kaçista çite çattim yapilir mi bu ... numarasi 32 basli kör dana nallara takti basladi savas, rasladi hasim buz gibi haydi aylardan kasim. Medeniyet silahimi alip kafana çaktim laik bir kursunumu götüne tiktim ki siçamaya kalsin o kin dolu bokun karkelerin ruhuna sapladi okum, bokunla oyna lokum. Dördü bitti biri kaldi geride geçirdim gözlerini mimledim körebe dostuna fatiha bile zikkim ola ya ... istikbalim bala sivandi ileriye rota sen ki. Dürmesi kif olan torlak vorlak misali sahtelikte kaybolmaya mahkum sarlatan kes sakalini, ikindi vakti arin. Isik yolu ileride yansiyacak farkin.

Siz ki boynu haramlari kildan inceler ki haktan 120km berideler ahka mutlu sonun derindeler, derbeder olmus suru yassiya kadar ibneler yalanci tez bir dubarasi kafeli mürteci. Rapi ... anüste aksettirir dön bana boynunu çevireyim aynaya rassini bul kastini hurra çöpçatan alim çakti kibriti, bul yerini abaza pasa. Yanima yanas domal rape bas asagi ... gelir kafatasi kirilir ki o an, benim rapin pençesi sah damarinda olmayacaginda punk as direct, dur orda tamu otobüsü durdu bas gaza. Yo Kajmer Sagopa yo ... riza. Kisa dönemeçlerin sonu uçurum kaza kesti iki kilo bal kabagi sok kafani içine ... bul da sükret haline. Ulan ipne senin gibi lapaci zümreler ancadir ki biçagimi bilediler, sille tokat kovulan haramiler haram tikinarak yola gelecekler geberecekler topkapi çivilerken zemzem milletine bir kasik suda can verecek.
https://sagofunclub.yetkinforum.com

Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - Sagopa Yaşlı Planet
» Sagopa Kajmer - Sagopa vs. Kolera
» Sagopa Kajmer - Bir Var Bir Yok
» Sagopa Kajmer - 24
» Sagopa Kajmer - Yak